13 Ekim 2013 Pazar

Mart 2008 için Arşiv | Mashable

YieldBuild, bir online reklam optimizasyon hizmeti Serisi B fon 6 milyon dolar artırdı. Tipik reklam ağları karşı daha çok orta-bir tür ne belirler üzerinde dayalı belirli bir sitede belirli bir noktada zamanında, çalıştırmak için en iyi reklam seçildiğinde, en iyi para YieldBuild olduğunu.


MySpace ve MTV haftalık şovuyla "MySpace grafik" başlatmaya MTV2 üzerinde ekip. The Guardian göre şov videoları MySpace kullanıcıların bir web sitesinde şirketler başlatılması olacaktır artığını oy temel hava olacak. Site, kullanıcı-ebilmek akarsu ücretsiz müzik videoları çeşitli kullanılabilir hale getirir.


Communiversity Yükseköğretim kurumlar hakkında bilgi kullanıcı tarafından oluşturulan bir wiki biçimi bazı Facebook ruhuyla birleştirerek sunduğu görünüyor yeni bir sitedir. Site daha bir wiki başka bir şey daha var. Tüm yapmanız gereken bu yüzden arama Okulu ve boşlukları doldurma başlamak için okullar ve üniversiteler Communiversitynın veritabanına önceden girilmiş olmuştur. Görüntüleri, açıklama, video klipleri ve Yorumlar ekleyin.


LibraryThing her zaman oldukça online kitap "koleksiyon" başkalarıyla paylaşmak mümkün olurken kişiselleştirmek için düzenlenmiş ve toplum yaklaşımı ithaf edilmiştir. Bir sonraki mantıklı adım, özellikle fiziksel anlamda kitap okurken de online ve offline dünyalar arasındaki uçurum hala tercih edilen metin tüketimi (as yayıncılar kucaklayan bir online kitap okuma aracı) yolu daha fazla köprü etmektir.


Nixon düğmeleri, zamanında oldukça popüler oldu ama sanki değil kendi yüzünü Nixonın nerede olduğunu koyarak gitmek ve bunun için fişeği ekleyin. Ama şimdi Obama logosu Logobama sayesinde yapabilirsiniz. Şimdi popüler kampanyası Cumhurbaşkanlığı umutlu için kişiselleştirilmiş olabilir: senin o güzel yüzünü Obama kampanyası logo koymak ve MySpace/Facebook/Twitter profilinizde tokat.


Orada hangi sen-ebilmek almak burada daha az 20 DC MashMeet REMIX biletler hala kullanılabilir. Bir hatırlatma olarak olay içinde bağlaç ile bu hafta siyaset Online konferans Washington DC tutuluyor ve sunumlar, gıda, alkol ve müzik birleşmeyle bizim her zamanki MashMeet olaylar bir büküm olacak. 170 Kişi olay bu Çarşamba (5 Mart) Ogilvy PRın DC ofisleri 7 de yapılacak.


Bugün bildirildiği gibi Compete.com ilâ 150 milyon dolara TNS tarafından satın alınmıştır. Alexa ve Quantcast gibi diğer hizmetler gibi site web sitesi trafik istatistikleri ve eğilimleri sağlar ve diğerleri için bir web sitesi karşılaştırmanızı sağlar. Genel olarak, bu siteler genellikle onların yanlışlık için eleştirdi ama hala çoğu web siteleri izlerler ve bu bize bu erişilebilirlik kolaylığı takip tarafından işaret vardır.


Oodle çeşitli online seri ilan bir toplam çalışır, bu Oodle uygun şekilde Golden Gate Better Business Bureau online Sınıflandırılanlar katıldığınız için güvenli tüketici etkileşim için yönergeler sunmak için çalıştı. Onları burada bulabilirsiniz. Online tüketici yer büyük ölçüde yararlı katalizörler gördü, ama online tüketici piyasaları büyüme potansiyeli bodur bazı aldatmacalar.


Çok rahat oyun ilgi ve şimdi-ebilmek yarar ağlardan rahat sosyal oyun için entegre bir yaklaşım sağlar platform daha hızlı büyümesi için Facebook gibi ve pazarlama potansiyeli genişletti. Nintendonın yanı sıra, kendi platformu sosyal oyun ağının genişleme tartışırken diğer platformlarda kaldıraç böyle bir platform yaklaşımın faydalarını bahsedilen ve Xbox platformları de uzanan.


Bir doktor seçmek herkes için zor bir seçim olabilir, ama bir şey olduğu gibi bu gün hayatta, en uygun hekim seçmek için çevrimiçi araçlar vardır. Yani 14 araçları bir göz almak ve yeni bir doktor için bakmıyorsun bile, başkaları ne diyorsun hakkında geçerli bir her zaman görebilirsiniz. ABMS.org - Amerikan yönetim kurulu Tıp uzmanlıkları 24 tıp alanlarında sertifika uzmanlarının sorumludur.


Son birkaç hafta içinde gördüğümüz üzere, SaaS sektörü, özellikle yeni, ölçeklenebilir araçları daha entegre bir teklif sunduğu ve işletmeler için sosyal medya araçlarını kullanarak daha usta görünüyor gibi kızışıyor. Bazıları bu büyüyen pazar payı kapmak için Microsoft SharePoint hem de Exchange, barındırılan onun versiyonu kadar bir çaba içinde KOBİler için müşteriler reel açıyor.


Bu başlatma hakkında konuşmak için bir gün çok geç olabilir, ama ben çok kitap kurdu ve övgü en edebi dünya ile ilgisi yardım edemem çünkü özellikle bu pazara ilişkin büyük bir yeni Web video gösteri başlatma hakkında bildirmek istiyorum. Buna Titlepage denir. New York Times önceki yıl - yayınlanan bir makalede sanırım duyuru Titlepage ilk kez bu ay birkaç hafta önce - benim yol geçti ve doğal olarak not aldı.


Sence IE7 önemli bir atılım onun atadan mı? Şey, Ray Ozzie göre üzerine çekerek birçok gelişimsel dizeleri Redmond içinde IE8 sorumlu olan adamı daha da hoş bir yayın olacak. Basın açıklaması bugün teslim bir not içinde Microsoftâ ? ? s baş yazılım mimarı IE8 "önemli ölçüde geliştirilmiş" ve özellikle "büyük desteği ile geçerli Internet standartlarına." tasarlanmış üretim bandından yaprakları sağlanması Ne bu, kısa, daha fazla ödün yok olduğu anlamına gelir.


Üçte Bloglar spam olduğuna inanıyoruz? Wordpress için bloglama platformu kurucusu Matt Mullenweg göre en azından bu rakamlar. Ama hakkında ne kadar çok spam Bloglar orada var olduğunu düşünüyorum. Pingbacks, arama sonuçları ve spam yorum yoluyla bağlama içinde bunları bulabilirsiniz.


Tüm büyük oyuncular için önümüzdeki aylarda niş pazarda artan bir çaba için planlarını dile getirdiler ve AOL içerir. Bugün, şirketin yürütücü ahlak bozukluğu başkan Bill Wilson, programlama, AOL, önümüzdeki altı ay içinde on iki yeni site başlatılması üzerinde planları duyurdu. Bu AOL büyüklükte bile bir şirket için büyük bir beklenti ve web içeriği çevrimiçi reklamcılık çabalarının desteği ile gelir elde etmek furthered bir çaba olarak görünüyor.


YouTube videoları ton vardır. Daha çok ton. Gazillions onları. Ama site popüler ve premium içerik - hangi hangi araçları iyi bir dizi sağlar belirli olanlar onun yayıncılar - teklif henüz ölçü Görüntüleyici veri. Biliyor musun, talep daha iyi ve büyük bunları ölçmek için.


Firefox eklentisi DownThemAll sürüm 1.0, daha fazla güç ile yayımladı ve daha hızlı indirme. Buraya alın. DTa download çekirdek geliştirdi ve hataları daha verimli bir şekilde işleme ve tabii çekmek ateş 3 ve Songbird daha istikrarlı değildir. Bazı yeni özellikler metalink, sağlama toplamı ve LinkFingerprints desteklemektedir. Herhangi bir taraftar orada iyileştirmeler ve yeni özellikleri görmekten mutlu olur, böylece dTa, gelen son güncelleştirmeden bu yana bir yıl geçti.


Nate Andersen, Ars Technica, Wiggin, medya, bu temelde polled firması uzmanlaşmış temel korkularını ISSler ve her şeyi sayısal alanda telif hakkı dava ile ilgisi çıplak koydu, İngiltere merkezli hukuk tarafından yaptırılan bir anket vurgulanır. Wiggin, ankete katılanların % 70 bazı yasal yansımaları ile tehdit yaygın dijital korsanlık faaliyetlerine katılan ateşkes olur inanıyorum bulundu.


Bazı blogosphere tarafından Dave Zatz, Zatz, insanların bir dizi şimdiye kadar şirketin dijital indirme pazarda büyüyen bir büyük ölçüde normal sınırlarda rol oynamıştır perakende devinin ciltsiz hizmete ilişkin Amazon tarafından gönderildi komik değil, bugün kamuoyuna bir anket pondering edilmiştir. Yorumcu sayısı sınırlı kullanıcı anket evrimsel gelişmeler ciltsiz hizmet için bir dizi engel şüpheli var.


Blogs barındırılan video servisleri için yeni müşteriler bir süre önce kabul durdu ve şirket daha fazla Uzaklik iş kendisi barındırma sonundan itibaren kayıyor. Mayıs 31, blogs artık onun yayıncı ve player hizmeti, AlleyInsider göre hizmet.


İkinci yarısında bu geçmiş hafta sonu Silverlight masaüstü Adobe AIR platformu ile rekabet üzerine getirmek için sözde bir Microsoft manevra hakkında üzerinde çok buzz büyüdü. Şey, bugün Redmond temsilcisinden... sözde planı üzerinde konuşulan ve bunu doğruladı! Sadece bir büyük "sonunda" göre Martin LaMonica CNET Haberler, çiğnemeyi tüm sempatizanlar için okkalı eklemek için.


Biz birkaç ay önce bahsedilen Mashable listemiz çevrimiçi siyasi kaynakları içeren kişiselleştirilmiş bir besleme okuyucu vokal ülkesidir. Haber toplamak ve çeşitli konularda tartışmak için bir çift amaçlı sitesi olarak, vokal ulus kendi sitesi, onun yeni uygulanan oylama sistemi odaklı bir ikinci versiyonu şimdi başlatıyor.


Netvibes, nihayet halka zencefil yayımladı. Kişiselleştirilmiş başlangıç sayfası yola katman daha fazla sosyal entegrasyonundaki bireysel kullanıcılara gelince her şeyi sayısal merkezileştirme umuduyla. Zencefil bir süre sınırlı ve özel beta test edilmiştir. Zencefil ilk burada bahsedilen.


Microsoft Office Live Workspace, davetiye ile sadece, daha önce kullanılan sadece onun halk için beta (İngilizce) olarak dünya çapında piyasaya duyurdu. Herkes şimdi erişmek ve onların belgeleri çevrimiçi paylaşmak Microsoft Office kullanıcılarına sağlayan hizmet için kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, Microsoft Ürün Yöneticisi Eric Gilmore geçen hafta bir göz var Live Workspace için birkaç yeni özellik dönüyor.


Şimdi bu gerçek içyüzü Google Gearsı nerede başlar. Tabii ki, Internet bağlantısı olmadığında web uygulamanızı başlatmak için kullanışlıdır ancak ho

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme